НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Медичний центр НГУ “Нові Санжари”

Медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» – це сучасний лікувально-профілактичний курортний заклад загально-терапевтичного профілю зі штатом висококваліфікованих працівників, укомплектований сучасною лікувально-діагностичною апаратурою, має широкі можливості для оздоровлення та надання високоякісної медичної допомоги.

 

Обсяг природних лікувальних ресурсів, наявна інфраструктура, матеріально-технічна база та кадровий потенціал нашої здравниці свідчить про повну відповідність встановленим критеріям акредитації санаторно-курортних закладів.  Щороку центр гостинно відчиняє двері як перед військовослужбовцями, так і перед ветеранами та інвалідами війни, воїнами-афганцями, дітьми, іншими громадянами з усіх куточків України та країн близького зарубіжжя.

 

На даний час військовослужбовці і члени їх сімей та службовці НГУ можуть отримати путівки через Головне управління НГУ; учасники бойових дій в зоні АТО та члени їх сімей – через Центри соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді, інваліди та ветерани війни і праці, потерпілі від аварії на ЧАЕС І-ї категорії – через Управління праці та соціального захисту населення. Також путівку для санаторно-курортного лікування на будь-який термін кожна людина може придбати за власні кошти, оплативши її на місці, в касі медичного центру, готівкою або безготівковим розрахунком.

 

Цей чудовий куточок лісостепової України наче створений для душевного умиротворення. Медичний центр розташований у Центральній Україні, у мальовничому селищі Нові Санжари, недалеко від Полтави, на лівому березі р. Ворскла. Поряд – мішаний і сосновий ліси.

 

Основні напрямки оздоровлення та лікування:

  • захворювання серцево-судинної системи;
  • наслідки перенесеного гострого інфаркту міокарда;
  • наслідки гострих цереброваскулярних порушень (захворювання, пов’язані з ураженням судин головного мозку, які викликають розлади його нормального функціонування, – від запаморочення чи безсоння до розвитку такої грізної недуги, як інсульт);
  • захворювання органів травлення;
  • захворювання нервової системи;
  • захворювання органів опорно-рухової системи;
  • хвороби сечостатевої системи, (чоловіків та жінок), нирок та урологічних захворювань;
  • захворювання ендокринної системи та порушення обміну речовин.

 

Харчування в медичному центрі – багаторазове, як за загальним меню, так і на замовлення за бажанням відпочиваючих. Якість, різноманітність та калорійність їжі – під постійним контролем.

 

Дозвілля: досить велика бібліотека Медичного центру має унікальні книги, її фонди налічують більше 6000 томів літератури: класика, дитяча, українська, історична, література близького зарубіжжя, твори сучасних авторів, періодична преса. Тут же встановлено приєднані до Інтернету комп’ютери, працює кілька WiFi-зон. Систематично проводяться літературні вечори, зустрічі з поетами, письменниками та композиторами, шахово-шашкові турніри тощо. У клубі влаштовуються дискотеки, концерти, вечори художньої самодіяльності, творчі вечори, зустрічі, демонструються художні фільми; проводяться пізнавальні поїздки.

 

Можете придбати нових друзів з різних куточків України, познайомитись з цікавими та непересічними людьми. Спогади про відпочинок ще довго хвилюватимуть ваші серця.

 

ВАЖЛИВО: у зв’язку з нестабільною ситуацією по захворюванню на коронавірусну інфекцію (COVID-19), щоб мати можливість оздоровитись в Медичному центрі необхідно мати медичну довідку з негативним результатом тестування на коронавірусну інфекцію (COVID-19), видану не пізніше як за 3 дні до дати приїзду. В разі, якщо людина не має такої довідки, в закладі є можливість пройти тестування на місці одразу по прибуттю.

 

Сьогодні у кабінетах відпочиваючі проходять процедури та діагностику на новітніх апаратах відомих виробників медичного обладнання з Німеччини, Голандії, Словенії, а також деяких вітчизняних фірм.

Рухливість та функціональність суглобів після операції та травм відновлюють на німецькому апараті Artromot K1. Він дає змогу проводити активну і пасивну розробку суглоба, відновлювати повний обсяг його рухів.

Апарат для пресотерапії Green Press 5 ( Словенія ) – застосовується для покращення лімфо- та кровообігу при варикозному розширенні вен, післятравматичному та післяопераційному набряку кінцівок, трофічних виразках кінцівок.

Ванна для гальванізації Trautwein (Німеччина) – гальванізація (застосування з лікувальною метою постійного електричного струму низької напруги) через воду тіла людини. В результаті чого значно посилюється кровообіг та лімфообіг, обмінні процеси. Вона має заспокійливий ефект. Показана при неврологічних, кардіологічних, опорно-рухових захворюваннях (після травм, поранень).

Апарат для комплексного горизонтального підводного витягування та гідромасажу хребта ORMED. За призначенням лікаря проводяться процедури від багатьох хвороб, травм, гриж та запалень.

Душ Vichy Trautwein (Німеччина) – надає тонізуючу і загальнозміцнюючу дію на організм , сприяє виведенню токсичних речовин, покращує кровообіг і кисневий обмін . Крім того , процедура чудово знімає напругу і втому, надає загальне седативну дію.

Ультразвукова система Philips ClearVue 650 – це сучасна високоточна діагностика захворювань в кардіології, скелетно-м’язовій системі, малих та поверхнево розташованих органів. Вона дає змогу проводити абдомінальні дослідження, а також дослідження по лінії акушерства та гінекології.