НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Змагання з силових видів спорту відбулися у Маріуполі на базі спортивного комплексу «Іллічівець». Чемпіонат України федерації WPL включав у себе змагання з пауерліфтингу, підйому штанги на біцепс та армліфтингу.

Серед армліфтерів перші місця одразу у декількох вправах виборов гвардієць військової частини 3057.

Старший солдат Владислав Заболотський заявився на участь одразу у трьох вправах: «Rolling Thunder», «Little Big Horn» та «Excalibur». І у всіх трьох дисциплінах гвардійцеві вдалося вибороти перші місця у ваговій категорії 80 кілограмів.

«Часу на підготовку було не так багато, але звісно ж, з самого початку розраховував на перемогу. Я сподівався встановити рекорд в своїй категорії, але нажаль не вдалося, проте вкотре виконав норматив майстру спорту міжнародного класу», – зазначає гвардієць.

Змагання з армліфтингу включають у себе 6 вправ: Apollon’s Axle, Rolling Thunder, Hub, Saxon Bar Deadlift, Little Big Horn та Silver Bullet. Це силовий вид спорту, заснований на розвитку сили хвату, м’язів рук і кистей. Змагання з армліфтингу полягають у тому, що атлетам необхідно підняти і зафіксувати максимальну вагу снаряду двома або однією рукою, зазвичай, за незручну ручку.

«Армліфтинг цікавий тим, що це непередбачуваий вид спорту: результат важко вгадати за зовнішнім виглядом учасників, бо він залежить не від загального фізичного розвитку, а саме від сили хвату спортсмена», – каже Владислав.

Гвардієць також сподівається, що у наступних змагання з армліфтингу «Azov Power Cup», які відбудуться на Херсонщині у вересні цього року, йому все ж таки вдасться встановити новий рекорд у своїй категорії.

Група інформації і комунікації військової частини 3057