НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У червні поточного року 30 бійців з патрульних підрозділів військової частини 3057 Національної гвардії України поповнення призову І-2021, пройшли курс підготовки з питань охорони громадського порядку.

Під час навчання військовослужбовці пройшли якісну підготовку та отримали всю необхідну для подальшого самостійного патрулювання теорію, а по закінченню курсу успішно склали заліки, про що отримали сертифікати й приступили до практичного стажування.

Вручити сертифікати гвардійцям до військової частини прибув начальник управління превентивної діяльності Національної поліції в Донецькій області.

Капітан поліції Владислав Юров привітав військовослужбовців із успішною професійною сертифікацією та початком практичного стажування, а також побажав легкої служби.

«Я хочу сказати про дві речі: довіра та ефективність. Довіра – це показник вашої ефективності. Ми спостерігаємо зростання довіри громадян, як до Національної поліції, так й до Нацгвардії. Тому вам потрібно бути професійно підготовленими. Розраховую, що ви зможете приймати правильні рішення у складних ситуаціях і захистити мешканців та гостей міста», – звернувся до гвардійців капітан поліції Владислав Юров.

Після отримання сертифікатів, гвардійці проходитимуть стажування впродовж двох тижнів у якості патрульних, після чого зможуть приступити до самостійного несення служби у складі піших та автопатрулів.

Варто зазначити, що дехто з гвардійців у ролі стажувальників вже встиг зробити свої перші «показники». Так, солдатом Микитою Ярмоленко, у перший же день свого стажування в складі пішого патруля було зафіксовано факт скоєння адміністративного правопорушення.

Вадим Вигінний