НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У 12-й бригаді оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького розпочався навчальний збір з поповненням призову ІІ-2021.

До військової частини 3057 прибули юнаки із Сумщини, які вирішили проходити службу в Національній гвардії України.

Майбутні гвардійці пройдуть первинний комплекс підготовки військових – вивчатимуть норми законодавства в правоохоронній і військовій сферах, пройдуть курси з тактичної, вогневої і медичної підготовки, будуть навчатися основам охорони громадського порядку й оберуть свою майбутню військову спеціалізацію.

 

Новоприбулих хлопців привітав командир частини полковник Денис Шлега. Він розповів новобранцям про участь Маріупольської бригади у захисті держави, її історію, завдання та функції, а також відповів на всі запитання, які цікавили майбутніх захисників.

 

«На першому етапі служби для декого з вас буде не легко. Але ви маєте чітко розуміти, що у будь-який момент ви можете звернутись за допомогою до офіцерів частини, які вам завжди допоможуть. Запевняю, що не буває питань, які не вирішуються. Головне, що ви вже зробили дуже важливий вибір у своєму житті – служити Українському народу. Пройдіть цей шлях із честю та гідністю», – зауважив полковник Денис Шлега.

 

Наразі, новобранці вже познайомились зі своїми майбутніми командирами, пройшли медичний огляд, отримали військовий однострій та необхідне речове майно. Усі вони до військової служби ставляться добре та позитивно налаштовані.

 

Попереду на хлопців чекає ознайомлення з військовою справою, вони пройдуть підготовку під час навчального збору молодого поповнення, а потім майбутні захисники складуть Військову присягу та визначатимуть, в якому з підрозділів військової частини проходитимуть подальшу службу.

Група інформації та комунікації військової частини 3057