НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці 12-ї бригади оперативного призначення завітали на святкування Дня народження Приморського інклюзивно-ресурсного центру Маріупольської міськради.

Він відкрив вперше відкрив свої двері для діточок з особливими освітніми потребами саме три роки тому. Основним завданням центру є допомога інтеграції таких дітей у навчальний процес у дитсадках та школах. Гвардійці привітали діточок, їхніх батьків та фахівців центру зі святом.

«Позаду багато сходинок, ще чимало їх попереду, проте ми щиро вітаємо вас з цим днем – річницею створення вашого центру, який є надією для маленьких мешканців нашого міста та їхніх батьків», – зі словами привітання виступив старший лейтенант Андрій Савченко:

 

Після спілкування з малечею, гвардійці вручили дітлахам та їхнім педагогам невеличкі подарунки.

«Малеча із радістю чекає таких зустрічей, оскільки вони дарують нові можливості спілкування, безліч позитивних емоцій. Дуже приємно бачити їхні усміхнені обличчя та радісні очі. Саме це є головною винагородою для нас», – зазначила директорка ІРЦ Жанна Шиманська.

Наприкінці святкового заходу, колектив центру разом з дітками висловили військовим вдячність за увагу та турботу, вручивши подарунки, які малеча виробила власноруч.

Група інформації та комунікації військової частини 3057