НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Дорослі та дітлахи мали нагоду не тільки поспілкуватися з правоохоронцями, які все літо забезпечували безпеку у курортних зонах, а й зробити фото на службових конях, байках та всередині службових автівок. Мангуш став першою локацією презентації «Туристичної поліції». Його мета – налагодження довірливих відносин з населенням, що дасть змогу глибше відчувати проблеми громади та ефективніше на них реагувати.

У суботу, 25 вересня, познайомитися з правоохоронцями, які все літо забезпечували безпеку у курортних районах Донеччини завітали мешканці Мангуша. Гвардійці разом із поліцейськими презентували громадянам своє оснащення, розповіли про випадки з практики та допомогли порадами щодо безпечного відпочинку.

Гвардійські кінологи продемонстрували присутнім елементи захисного курсу дресирування службових собак, пошуку зброї, а також розповіли про методику дресирування.

Також гості змогли спробувати себе у складі кінних, мото-, вело- та автопатрулів і сфотографуватися з правоохоронцями.

Робота Нацгвардії під час курортного сезону була високо оцінена колегами-правоохоронцями та громадськістю, про що свідчили слова вдячності присутніх. 

Такі інформаційні акції покликані налагодити взаємодію населення з правоохоронними органами, посилити довіру до правоохоронців та як результат – покращити безпеку туристів.

Наступні акції відбудуться у Маріуполі та Святогірську.

Вадим Вигінний