НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У комплексному спортивному багатоборстві взяли участь 8 команд. Доводили свою першість на швидкість, витримку та силу нацгвардійці, поліцейські, рятувальники, прикордонники, та курсанти ДонДУВС.

Масштабне дводенне комплексне спортивне багатоборство відбулося у Маріуполі за ініціативи керівництва ГУНП в Донецькій області та під егідою фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Два дні поспіль 32 учасники у складі 8 команд бігали, стріляли та плавали, аби перемогти суперника у швидкості, витривалості та влучності та принести перемогу своєму відомству.

На фінальному етапі спортивні змагання складалися з чотириборства: біг на швидкість та витримку (60-100 метрів, 1, 2 та 3 кілометріи), плавання (50 та 100 метрів) та стрільби з пневматичної зброї на 10 метрів.

За загальною сумою балів у командному заліку виборола «золото» команда курсантів ДонДУВС, друге місце посіла команда Маріупольської бригади Нацгвардії, «бронзу» вибороли співробітники ГУНП в Донецькій області.

В особистому заліку змагань, у своїх вікових категоріях перші місця здобули маріупольські гвардійці: у віковій категорії до 30 років – Сергій Мироничев, а до 40 років – Андрій Федоренко.

Група інформації і комунікації військової частини 3057 Національної гвардії України