НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вилучення зброї, факти незаконного обігу наркотичних речовин та крадіжки: особовий склад Маріупольської бригади Нацгвардії разом з представниками Нацполіції провели комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання на Донеччині.

Зокрема, нацгвардійці спільно з поліцейськими провели оперативно-профілактичне відпрацювання двох населених пунктів: Вугледар та Волноваха. Спецзаходи були спрямовані на профілактику, попередження, розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів, стабілізацію оперативної обстановки та забезпечення охорони публічної безпеки та порядку на території Волноваського району.

Під час відпрацювання сумісні патрулі перевірили осіб, що перебувають на профілактичних обліках поліції. За фактами виявлених правопорушень було складено 5 адміністративних матеріалів. За порушення строків та правил реєстрації зброї було вилучено 3 гладкоствольні мисливські рушниці. Крім того, за різними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення до відповідальності притягнуто 30 громадян.

Також, під час проведення спецзаходів нацгвардійцями та поліцейськими було припинено 2 кримінальних правопорушення.

Так, у Вугледарі правоохоронці виявили 56-річного мешканця, який мав при собі згортки з наркотичною речовиною зеленого кольору. За даним фактом розпочато досудове розслідування за статтею 309 КК України.

В ході відпрацювання у Волновасі, за інформацією отриманою від оперативного чергового, було затримано двох громадян, які вчинили крадіжку з приватного будинку. За статтею 185 КК України було розпочато досудове розслідування.

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил