НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У рамках меморандуму про співпрацю в галузі культури, мистецтва і туризму, підписання якого нещодавно відбулося у Харкові між підрозділами НГУ та чотирма провідними видавництвами: «Віват», «Золоті сторінки», «Ранок» та «Фоліо», перші 62 примірники книг вже отримали маріупольські гвардійці. Інформаційно-просвітницький хаб частини отримав від видавництв Харкова художню, історичну, а також дитячу літературу сучасних авторів.

 

Методист інформаційно-просвітницького хабу Галина Фалько зазначає: «Військовослужбовці активно відвідують бібліотеку та беруть книжки. Попитом користуються детективи та класика. Відтепер, коли літературний асортимент розширився, кількість відвідувачів хабу почала збільшуватись. Те, що ми отримуємо літературу, надзвичайно важливо для виховання і навчання військовослужбовців»

 

Гвардійці вважають, що стара знайома бібліотека лишається цікавим та доступним місцем для читання та живого спілкування.

 

 

«Зараз, в епоху гаджетів можна легко скачати на телефон і прочитати будь-яку електронну книгу, але естетичного задоволення від неї отримуєш набагато менше ніж від паперової. Я не знаю в чому магія, але в паперових книгах є певний шарм: ти вибираєш книгу, перегортаєш справжні сторінки, помічаючи, скільки їх залишилося до кінця», – поділився гвардієць Сергій.

Нагадаймо, що завдяки підписанню Меморандуму, військові частини Східного оперативно-територіальне об’єднання, а також Національна академія НГУ мають можливість комплектувати та удосконалювати свої книжкові фонди.

 

Вадим Вигінний