НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Безпекою відпочиваючих опікуватимуться додаткові наряди поліції та Нацгвардії. Піші, авто-, вело-, мотопатрулі та кінна поліція патрулюватиме берегову зону поблизу Маріуполя та туристичні місця Мангушського та Краматорського районів.

 

Сьогодні, розпочався гарнізонний інструктаж з нагородження кращих правоохоронців. Серед нагороджених за вагомий внесок у зміцненні правопорядку та протидію незаконним збройним формуванням були й троє гвардійців 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького.

У Маріуполі, Мангушському та Краматорському районах, туристична поліція розпочала патрулювання курортних зон. Починаючи з 2 червня маріупольські гвардійці також долучяться до патрулювань берегової зони Маріуполя та туристичних місць поблизу міста.

 

Курортні зони патрулюватимуть понад 100 бійців Маріупольської бригади Нацгвардії та працівників Управління патрульної поліції в Донецькій області.

 

Наразі основні завдання правоохоронців залишаються незмінними – протидія вуличній злочинності та миттєве реагування на всі повідомлення громадян. Особлива увага приділена безпеці дітей під час літнього відпочинку.

Загалом у вихідні дні на Донеччині охорону правопорядку забезпечуватимуть більше 600 правоохоронців у складі піших та автопатрулів. Допомогу надаватимуть представники громадських формувань.

 

Вадим Вигінний