НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

12 бригада оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького продовжує поповнюватись військовослужбовцями, які виявили бажання проходити строкову службу у лавах Національної гвардії України.

18 травня, юнаки з Донеччини, які вирішили проходити службу в Національній гвардії, прибули до військової частини 3057. Після того, як новобранці перетнули ворота частини, дотримуючись усіх карантинних вимог, хлопці познайомились зі своїми майбутніми командирами, а також ознайомились з історією та специфікою військової служби у лавах Нацгвардії. Юнаки пройшли медичний огляд, гігієнічні заходи, отримали військовий однострій та інші речі, необхідні для проходження служби.

Один з новоприбулих юнаків, 23-х річний Євген. Хлопець має за плечима магістратуру одного з Харківських вишів, тому служитиме один рік. Зазначає, що бойові дії в його рідному місті на Донеччині, наштовхнули його йти служити.

«Хотів потрапити служити до Нацгвардії й саме до маріупольської частини. Вирішив стати корисним у захисті рідного краю у нелегкий час. Треба буде пройти нелегкі випробування, але, вважаю, що впораюсь з усіма труднощами. А задля цього треба старатися і сумлінно служити», – поділився Євген.

До військової служби усі новоприбулі хлопці відносяться добре та позитивно налаштовані. Хтось сподівається позбутися поганої звички – лінуватися та стати більш дисциплінованим. Дехто сподівається покращити свою фізичну підготовленість та загартувати свій характер.

Разом із Євгеном до частини прибув служити й Марк. Хлопець поділився своїми враженнями після першого дня у частині: «Перші враження загалом позитивні. Ставлення до нас доброзичливе, про все можна запитати й отримати детальну відповідь. Трохи важкувато адаптуватись до армійського темпу життя, але, вважаю, що це тільки на початку. Впевнений, що далі все буде добре».

Попереду гвардійців чекає непростий, але дуже цікавий етап становлення юного воїна, по завершенню якого кожен з них зможе з гордістю назвати себе військовослужбовцем Національної гвардії України.

Пресслужба Східного територіального управління