НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Привіт, абітурієнте 2021 року! Ми знаємо, що зараз ти обираєш для себе майбутню професію. Саме для тебе ми створили чотири відео про наші факультети.

 

У них начальники факультетів Академії Національної гвардії України розкажуть та покажуть як саме проходить навчання. Тож, розпочнемо #Марафонфакультетів

 

З дитинства ти мріяв бути сильнішим за всіх та влучно стріляти? Або стати командиром взводу чи підрозділу зв’язку? Вступай до лав бійців спеціального призначення та обирай командно-штабний факультет.

 

 

 

Якщо ти хочеш пов’язати своє життя із вивченням іноземних мов, психологією або стратегічними комунікаціями – обирай гуманітарний факультет.

 

 

 

Можливо, ти хочеш бути інженером з експлуатації озброєння і техніки? Або ти у захваті від військової техніки та зброї – тобі на факультет логістики.

 

 

А для тих, хто вже має військову кар’єру та планує обіймати найвищі військові посади, керувати військовими частинами та підрозділами існує оперативний факультет.

 

В Академії Національної гвардії України є місце для кожного талановитого курсанта та офіцера, його розвитку в навчанні, спорті та творчості.

 

Вперед, майбутнє чекає на тебе! Зроби свій вибір!

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ