НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Молоді гвардійці військових частин 3027, 3030, 3061 та 3066 протягом останнього місяця активно ознайомлювались з особливостями проходження військової служби та наполегливо опановували знання у різноманітних напрямках спеціальної підготовки. Усе те необхідне, аби загартувати їх силу та витривалість, а також надати достатню кількість знань для подальшого проходження військової служби у підрозділах.

Після складання Військової присяги, ще донедавна призовники, сьогодні стали повноцінними захисниками батьківщини та з гордістю понесуть звання солдата Національної гвардії України. З цієї нагоди командири військових частин побажали молодикам наснаги та з честю виконувати покладені на них військові обов’язки.

Звертаючись до гвардійців 27 Печерської бригади командир частини полковник Костянтин Рихтік привітав воїнів з урочистою подією в їхньому житті: «Будьте гідними великого звання гвардійця, дорожіть цим днем – він назавжди закарбується у вашій пам’яті». До привітання приєднався перший заступник голови асоціації ветеранів НГУ генерал-майор у відставці Молдавчук Василь Степанович, звернувшись до військовослужбовців: «Наступні півтора року ви будете служити в одному з найбільш підготовлених формувань нашої держави – Національній гвардії України. На вас буде покладено велику відповідальність – захищати український народ. Пам’ятайте про це, коли виконуватимете поставлені задачі».

Вже по завершенні урочистостей, хлопці розповіли, що свідомо обрали цей шлях – стати захисником своєї країни. Попереду в юнаків ще чимало викликів, але усі вони впевнені в тому, що з гідністю подолають будь-які перешкоди.

«Ще місяць тому були зовсім інші емоції та переживання, коли я вперше приїхав до частини. Але з кожним днем, який наближував мене до складання присяги,  хвилювання ставало дедалі менше. А вже сьогодні, у цей важливий для мене та товаришів день, були тільки упевненість у собі та гордість за те, що я присягну на вірність українському народові», – розповідає солдат  Дмитро Осадчук.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ