НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, у Вишгороді, неподалік розташування військової частини 3027  Національної гвардії по вулиці імені генерала Кульчицького командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан вручив сертифікати та ключі від нових службових квартир військовослужбовцям Національної гвардії України.

«Цієї весни 35 родин військовослужбовців зустрінуть великодні свята у своїй оселі. Ми працюємо і над розбудовою інфраструктури цього містечка. Як тільки будуть зняті карантинні обмеження, ми відкриємо фізкультурно-оздоровчий комплекс, в якому військовослужбовці та члени їх сімей зможуть займатися та відвідувати спортивні секції», – зазначив генерал-полковник Микола Балан.

Командувач НГУ подякував гвардійцям за якісне виконання своїх обов’язків  та професіоналізм.

«Здоров’я вам і добробуту, гарного та комфортного проживання у нових домівках. Бажаю, щоб тут збиралися ваші близькі й дорогі люди, щоб тут проходили ваші щасливі моменти життя в колі сім’ї та друзів. Дякую за службу! Слава Україні!», – звернувся до новоселів Микола Балан.

За словами командувача НГУ з кожним роком кількість сімей військовослужбовців Національної гвардії України, які отримують житло збільшується. У період з 2015 по 2020 рік вже майже 2000 сімей з різних регіонів України отримали житло.

Старшина Сергій Ставянко один з тих, хто сьогодні отримав житло.

«Щиро дякую керівництву військової частини, Північного територіального управління, командуванню Нацгвардії за можливість відчути себе господарем у власній оселі. Багато моїх знайомих вже отримали квартири раніше або отримують сьогодні», – каже він.

Також цього року тут розпочато будівництво дитячого дошкільного закладу, яке планується завершити до кінця наступного року.

Довідково: Сучасний житловий будинок на 35 квартир знаходиться в місті Вишгороді на вулиці, яка має ім’я Героя України генерал-майора Сергія Петровича Кульчицького. Будинок введений в експлуатацію в 2021 році в межах реалізації Комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, посадових осіб митної служби, Міністерства внутрішніх справ та членів їх сімей. Усі квартири у ньому мають статус – службового житла. Створення фонду службового житла передбачено Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Пресслужба НГУ,

фото Андрія Некрасова