НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Писанка – символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду, символ сонця, тепла і вічності, а також незамінний атрибут Великодня.

Цінність Великодніх писанок примножується, якщо вони зроблені своїми руками. Тому напередодні Пасхального свята, щоб хоч трохи наблизити бійців до сімейних традицій методист хабу військової частини 3057 Галина Фалько провела майстер-клас з писанкарства.

Дехто з гвардійців вперше спробували себе у цій справі, а деяким зізнаються – щоб розмалювати писанку, їм довелося згадати шкільні заняття з малювання.

«Писанка вийшла неповторною у кожного, адже, як каже моя бабуся: негарних писанок не буває!», – зазначив гвардієць Дмитро.

За традицією писати писанки розпочинають з другої половини Великоднього посту, а найчастіше їх виготовляють у четвер і суботу перед Пасхою.

«З часу незалежної України давні традиції писанкарства відроджуються, тому ми намагаємось їх не порушувати й водночас нагадуємо бійцям про те, як ці традиції важливі для українців», – зазначила пані Галина.