НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

268 курсантів Академії Національної гвардії, під керівництвом 15 досвідчених офіцерів,  проходили стажування у військових частинах Національної гвардії України. Про час, проведений на офіцерських посадах і виконану роботу, курсанти розповідали на захисті стажування в Академії.

Оцінювали гвардійців науково-педагогічні працівники та керівництво факультетів. Під час захисту курсанти доповідали про службу на посадах, розказували про завдання, які перед ними ставили командири та досвід, якого набули під час стажування. Кожен курсант надав комісії план виконаної роботи, відгуки від командирів та заохочення, які вони отримали.

«Для кожного з курсантів проходження військового стажування – це можливість отримати практичні навички. Всі курсанти збагатилися досвідом, який вони неодмінно використають під час служби у військах», – зазначив доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки полковник Ігор Ковальов. 

Нагадаємо, що гвардійці командно-штабного, гуманітарного та факультету логістики Академії проходили стажування у п’яти оперативно-територіальних об’єднаннях та одинадцятьох військових частинах Національної гвардії України прямого підпорядкування. Вони виконували обов’язки командира патрульного (стрілецького) взводу, командира взводу оперативного призначення, начальника (заступника) центру, вузла зв’язку, начальника автомобільної служби, начальника служби озброєння, начальника речової служби військової частини, начальника продовольчої служби військової частини, офіцера відділення (служби) психологічного забезпечення військової частини, заступника командира роти по роботі з особовим складом тощо.

«Під час проходження стажування командири покладають на тебе певні обов’язки і ти вже відповідаєш не тільки за себе, а й за підлеглих тобі людей. Потрібно організовувати та командувати, проводити інформування, за цей час дуже зростаєш професійно.  Загалом місяцем військового стажування та захистом матеріалів цілком задоволений», – ділиться враженнями курсант факультету логістики сержант Денис Ливандовський.

 

За результатами захисту стажування всі курсанти отримали позитивні оцінки.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ