НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Старшокласники ліцею імені Івана Пулюя, що у Львові, завітали на екскурсією до 2 Галицької бригади Нацгвардії України. Юнаки знайомились із військовою справою, оглядали підрозділи, де живуть строковики та цікавились, як проходить строкова служба для солдатів.

Захід розпочався із підняття Державного прапора України. Адже саме так розпочинають свій день гвардійці у всіх частинах Національної гвардії України. Далі, за планом, невеличкий історичний екскурс про бригаду та демонстрація роботи кінологів та службових собак.

«Не знав, що військові так активно використовують собак у своїй справі, – розповідає Сергій, учень ліцею. – Якщо була б можливість, я б обрав провести строкову службу саме так. Круто, що можна навчитись абсолютно новій справі в армії. Це ж може й надалі знадобитись».

Строковики показали як щоденно тренуються, як долають смугу перешкод, як розвивають витривалість.

«У школі я мало часу приділяю фізичним навантаженням, а ось тут, бачу – це неминуче, – коментує Ярослав. – Спілкувався зі строковиками, що зараз долали смугу перешкод, виявилось, вони теж не приділяли часу спорту у школі, а тут так легко справляються з усім».

Школярі саме цього ліцею вже не вперше знайомляться із військовою службою за підтримки гвардійців. Минулого року військові проводили уроки для учнів: тактичну медицину, стройову підготовку, тактику.

Аліна Новікова