НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У 2 Галицькій бригаді Нацгвардії України, у Львові, усі охочі нацгвардійці мали змогу зробити щеплення від сезонного грипу. Щеплення проводили лікарі ДУ «ТМО МВС України у Львівській області» на території військової частини.

За першу хвилю вакцинувались майже сотня військовослужбовців. Серед них представники офіцерського складу, військовослужбовці за контрактом та строковці. Щеплення проводили вакциною корейського виробника під назвою Джісі Флю Квадривалент (GC FLU Quadrivalent), яка є інактивованою. Кожна доза знаходиться у окремому індивідуальному шприці.

 

«Щеплення від грипу проводиться щороку, – розповідає начальник відділення медичного забезпечення – начальник медичної служби секції персоналу Західного ТУ полковник медичної служби Андрій Коробкін. – Під час самої епідемії спеціалісти вивчають мутацію самого грипу та на наступний рік створюють нову, більш ефективну та прогресивну вакцину. Вакцина, яка використовується зараз, розрахована на сезон 2021-2022. Тривалість імунітету після вакцинації триває, як правило, 6-12 місяців».

 

До слова, цього року значно збільшилась кількість охочих вакцинуватись від грипу. Тому щеплення будуть проводити у кілька етапів.

 

Аліна Новікова