НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Старший солдат Віталій Жупанський та солдат Владислав Гриценчук, військової частини 4114 Західного ОТО, отримали грамоти та цінні подарунки від начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області.  

29 грудня, заступник очільника поліції Львівщини полковник поліції Руслан Остроух вручив відзнаки та подяки міністра внутрішніх справ України та начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області співробітникам поліції Львівщини, Управління патрульної поліції Львівської області та військовослужбовцям Національної гвардії України.

За професійну майстерність та затримання підозрюваного у розбещенні неповнолітньої, заступник очільника поліції Львівщини відзначив цінним подарунком військовослужбовців військової частини 4114 Західного ОТО Національної гвардії України старшого солдата Віталія Жупанського та солдата Владислава Гриценчука.

Нагадаємо, що 21 грудня близько 20 години нарядом військової частини 4114 Національної гвардії України був затриманий громадянин, який підпадав під орієнтування чоловіка, який намагався вчинити розпусні дії щодо учениці однієї з львівських шкіл.

Зловмисника затримали на вулиці Кульпарківська, 95. На місце були викликані працівники поліції.

Затриманим виявився раніше неодноразово судимий 50-річний мешканець Києва. За скоєне йому загрожує покарання до восьми років позбавлення волі.

Група інформації і комунікації Західного ОТО