НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

«Військо читає» – в рамках реалізації цього проєкту бібліотека військової частини 1141 отримала понад 500 нових книг. В основному це художня, історична, психологічна, наукова література. Сертифікат на літературні новинки гвардійцям вручив засновник видавництва «Наш формат» Владислав Кириченко під час фестивалю «Бандерштат» у Луцьку.

«Ми щиро раді, що проєкт, започаткований у 2020 році, знайшов відгук у серцях українців. І за цей час завдяки допомозі небайдужих громадян, активності людей вдалося передати військовослужбовцям понад 20 тисяч сучасних книг», – наголосив Владислав Кириченко.

Уперше за роки незалежності України бібліотека військової частини 1141 отримала таку кількість книжок.

«Для нас – це унікальна нагода оновити бібліотечний фонд сучасними виданнями, які зможуть читати усі військовослужбовці. Переконана, тут кожен знайде книгу на свій смак і вподобання», – каже методист клубу військової частини Ірина Витрикуш.

Довідково: «Військо читає» — один з просвітницьких проєктів ГО «Реформація» спільно з видавництвом «Наш Формат», що має на меті забезпечити військовослужбовців актуальною, якісною, сучасною світоглядною літературою та популяризувати читання як вид дозвілля в українському війську.

Загалом за рік реалізації проєкту українські військові уже отримали понад 20 000 примірників сучасної професійної, мотиваційної, світоглядної та художньої книги українською мовою.

Юлія Ковпак