НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військових частинах Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України триває вакцинація військовослужбовців від COVID-19. У Луцьку першу дозу щеплення отримали майже сім десятків військовослужбовців військової частини 1141. Процес вакцинації відбувався у Державній установі «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Волинській області». Вакцинацію військовослужбовців військової частини проводять імунобіологічним препаратом CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech Ltd. Безпосередньо перед щепленням військовослужбовці заповнюють необхідні документи. Лікарі проводять температурний скринінг, оглядають гвардійців та опитують, чи не мають вони протипоказань щодо щеплення.

 

 

 

 

 

«Щеплення – це мій свідомий вибір. Ми постійно працюємо з людьми і я переконаний, що вакцинація – це найкращий спосіб вберегти своє здоров’я і здоров’я навколишніх», – розповідає заступник командира частини по роботі з особовим складом майор Олександр Дрильчук.

 

За кожним вакцинованим військовослужбовцем зберігається доза вакцини для ревакцинації, яка буде йому введена через 28 днів з дати вакцинації. Загалом у військових частинах Західного оперативно-територіального об’єднання вже вакциновано понад півтори тисячі військовослужбовців.

Юлія Ковпак