НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Нацгвардійці, поліцейські, справжні байкери, а також найрізноманітніші майстер-класи, розваги та дискотека. Усе заради того, щоб діти посміхалися і знали: про них пам’ятають і піклуються. Справжнє свято для дітей, чиїх батьків забрала війна, влаштували у рамках соціального благодійного проєкту «Посміхнись, дитино». Відбувся він у Луцьку за підтримки Луцької районної ради, Волинської обласної ради та меценатів. Долучилися до його реалізації також військовослужбовці військової частини 1141 Національної гвардії України.

Попри те, що діти різного віку і з різноманітними захопленнями та інтересами, їх об’єднує одна мрія – про мир та спокій. Тож не дивно, що чимало з них мріють бути військовими чи працювати у поліції – охороняти державу і правопорядок. Побачивши виступ гвардійського кінолога Віктора Семенюка разом зі службовою собакою Леді, 10-річний Василь вирішив: у майбутньому теж хоче тренувати службових собак.

«Це велика відповідальність і робота, але я люблю собак і хочу стати кінологом», – зазначив Василь.

Свято для дітей Героїв стало продовженням благодійної акції «Посміхнись, мамо», яку у травні цього року благодійники організували для матерів загиблих воїнів.

«Ми починали із 17 мам, і це є продовження цього соціального проекту «Посміхнися, дитино». Сьогодні нас в 4 рази більше – в нас 68 діток. Ми захопили весь Луцький район. Є дітки, які доїжджали з Маневич, з Камінь-Каширського району, з Любешівщини», – каже співорганізаторка проєкту, депутатка Луцької районної ради Василина Сидорчук.

«Такий благодійний фестиваль дуже потрібний для наших дітей. В державі існує підтримка сімей загиблих – це разові виплати, але ми маємо розуміти, що підтримка має бути постійно. Ми маємо згуртовувати матерів загиблих, дітей, додати в їхнє життя трохи свята, аби вони не закривалися в собі і не лишалися зі своїм горем наодинці», – зазначив голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.

Додому діти поверталися щасливими та з масою приємних спогадів про цей день.

Юлія Ковпак