НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52


ЛОГІСТИКА

У 2020 році логістикою Головного управління було організовано ефективне та якісне матеріально-технічне забезпечення підрозділів Нацгвардії. Особовий склад, який задіяний в операції Об’єднаних сил та, який виконував завдання у відриві від пунктів постійної дислокації, забезпечувався усіма необхідними матеріально-технічними засобами.

 

Цього року було прийнято на озброєння снайперські гвинтівки «UAR-10» калібру 7,62х51 мм.

Головним управлінням НГУ за участю Збройних Сил України було організовано проведення визначальних відомчих випробувань насадки нічного бачення «Archer NCN-LR» вітчизняного виробництва. Випробування пройшли успішно, а зазначені прилади було прийнято на озброєння.

З метою доукомплектування військових частин до затверджених штатів було придбано автомобільну техніку на загальну суму понад 181 млн грн. та бронетанкову техніку на загальну суму понад 120 млн грн.

Силами штатних ремонтних підрозділів військових частин відремонтовано 324 одиниці бронетанкового озброєння та техніки, на підприємствах відремонтовано 73 і модернізовано 3 одиниці бронетанкового озброєння та техніки.

Для покращення оперативних спроможностей підрозділів з охорони громадського порядку НГУ було закуплено 58 спеціалізованих мікроавтобусів на шасі автомобіля «Ford Tranzit». Для забезпечення виконання завдань групою оперативних чергових та черговою зміною командних пунктів за межами пункту постійної дислокації закуплено 4 спеціальні автомобілі на базі шасі «МАЗ – 6317».

Проводилась активна робота щодо покращення житлово-побутових умов особового складу.

У 2020 році 404 родини гвардійців отримали власне житло.

Протягом минулого року на баланс військових частин Національної гвардії України прийнято 4 військових містечка в Харкові, Бердянську, Ізмаїлі та селищі Набережне Одеської області.

Розпочато будівництво 3-ої,    4-ої та 5-ої секцій багатоквартирного житлового будинку в Хмельницькому. Прогнозований термін завершення будівельних робіт – 2023 рік.

Уведено в експлуатацію другу чергу 35-квартирного житлового будинку у місті Вишгород та гуртожиток в селищі Старе, що на Київщині. Завершено будівництво          72-квартирного житлового будинку у місті Тернопіль.

Ведеться робота з капітального будівництва будівель і споруд військових частин.

Так, на території 15 військових містечок протягом 2020 року уведено в експлуатацію 47 об’єктів загальновійськового та комунального призначення, зокрема й друга черга приміщень на 650 навчальних місць у Національній академії НГУ у Харкові.

Закуплено нові зразки речового майна: літні та демісезонні черевики з високими берцями, костюми польові літні, жилети спеціальні з елементами люмінесцентного відображення та намети каркасні (модульні спеціальні уніфіковані).

Розпочато харчування особового складу за системами «Кейтринг» у столичній бригаді охорони дипломатичних представництв та консульських установ (в/ч 2260) та «Аутсорсинг» у військових частинах 3002, 3005, 3054, 3021 та 3024. 

Це дало змогу забезпечити гарячим триразовим харчуванням військовослужбовців, що залучаються до охорони дипломатичних представництв та вивільнити особовий склад, який був задіяний до організації харчування у військових частинах, і залучити його до несення служби.