НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні сорок лейтенантів з вищих військових навчальних закладів Збройних сил України поповнили лави Національної гвардії України.

У Києві на території площі Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні» відбулась урочиста Церемонія випуску офіцерів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

«Сьогодні у військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся черговий випуск. Цього року до лав Національної гвардії України прибуде 21 лейтенант-зв’язківець. Підготовка особового складу в цьому навчальному закладі проходить на досить високому рівні. Тому ми з радістю чекаємо цих офіцерів та вважаємо, що цього року буде досить професійне поповнення в системі зв’язку Національної гвардії України», – зазначив начальник управління зв’язку та інформатизації штабу Головного управління Національної гвардії України генерал-майор Володимир Щербина.

У Житомирі заходи з нагоди випуску офіцерів Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова відбулися на літній естраді Шодуарівського парку. Близько двохсот курсантів завершили навчання та отримали почесне звання лейтенантів.

Випускники здобували військовий фах за такими спеціалізаціями: «радіоелектронна розвідка», «космічна розвідка», «управління космічними апаратами», «управління безпілотними літальними апаратами», «радіоелектронна боротьба», «інформаційна боротьба», «технічний захист інформації», «сейсмічні спостереження», «спеціальний радіозв’язок».

«Мені важко передати свої емоції, сьогодні дуже важлива подія в моєму житті. Я п’ять років навчалася на факультеті інформаційної боротьби, за спеціальністю інформаційно-психологічних операцій, за успішність у навчанні здобула золоту медаль. А також я є кандидатом у майстри спорту України з армспорту. За розподілом потрапила служити до Національної гвардії України, я пишаюсь тим, що мені випала честь поповнити лави офіцерів Нацгвардії й зобов’язуюся гідно нести це почесне звання випускниці Житомирського військового інституту», − поділилась враженнями випускниця, лейтенант Світлана Потійчук.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ, за матеріалами з військових частин