НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Між Київським інститутом Національної гвардії України та Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна Національної академії педагогічних наук України укладено договір про подальші напрямки співробітництва.

Метою є започаткування розвитку, оптимізації та поглиблення співробітництва у галузі освіти, наукової і науково-технічної діяльності, ефективного використання спільних можливостей для підготовки фахівців вищої кваліфікації.

Підписали договір у залі засідань Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна  НАПН України, директор інституту Лариса Лук’янова та начальник  Київського інституту Національної гвардії України  полковник Володимир Клачко.

«Сподіваюсь, що відсьогодні, відповідно до укладеного договору між нашими навчальними закладами, на постійній основі здійснюватиметься плідна співпраця, – прокоментував подію полковник Володимир Клачко. – Зокрема науково-освітнє та науково-методичне співробітництво з питань професійно-педагогічної підготовки, розвитку і саморозвитку професійної майстерності майбутніх фахівців, наукових кадрів, науково-педагогічних працівників в умовах формальної, неформальної, інформаційної освіти та з інших питань, згідно з профілем діяльності».

Також полковник Володимир Клачко звернув увагу на те, що відтепер і військові, і цивільні матимуть змогу разом реалізовувати спільні проєкти, створювати творчі колективи, робочі групи тощо.

Пліч-о-пліч фахівці двох вищих навчальних закладів братимуть участь у спільних заходах, що даватимуть змогу зміцнювати дружні, партнерські відносини та допоможуть поглибити взаємодію між ними.

Служба інформації та комунікації Київського інститут НГУ