НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вперше в Київському інституті Національної гвардії України відбувся День відкритих дверей, який відвідали близько двохсот ліцеїстів військових ліцеїв та учнів старших класів загальноосвітніх шкіл Києва та області.

 

Т.в.о. начальника Київського інституту полковник Володимир Клачко на стройовому плацу проінформував присутніх про умови вступу на навчання до факультетів, про особливості підготовки майбутніх офіцерів-правоохоронців та зосередив увагу на перевагах освітньої діяльності вищого військового навчального закладу, розкрив перспективи, які відкриваються перед його випускниками.

 

«Вітаємо гостей – учнів шкіл, ліцеїв міста Києва та Київської області у стінах нашого навчального закладу. Сьогодні ми познайомимо вас з умовами навчання та проживання курсантів, продемонструємо вам новітнє озброєння, техніку, що використовується у Національній гвардії України», – звернувся до учнів полковник Володимир Клачко.

 

Після спілкування з керівництвом для учнів був організований показовий виступ особового складу курсу №2 факультету Державної безпеки з рукопашного бою. Вражені цим виступом гості відвідали виставку зразків стрілецької зброї, спеціальних засобів та техніки, оглянули розташування курсантських підрозділів нового навчально-житлового корпусу, відвідали навчальні аудиторії. Школярі побачили екіпірування та формений одяг військовослужбовців НГУ. В центрі культури було продемонстровано відеофільм про Київський інститут Національної гвардії України.

 

Під час екскурсії територією інституту учням розповіли про особливості несення служби в лавах Національної гвардії України. Фахівці з тактичної медицини провели для школярів заняття з надання першої медичної допомоги постраждалим.

 

Залишаючи стіни навчального закладу, юнаки та дівчата не приховували свого задоволення від отриманих знань, побаченого на заході Дня відкритих дверей. Більшість з них висловили бажання вступити до лав Національної гвардії України та навчатися в Інституті.

 

Служба інформації та комунікації Київського інституту НГУ