НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

Майбутні командири впродовж двох тижнів переймали досвід керування особовим складом, закріплювали теоретичні знання, здобуті в Академії. На посадах командирів відділень юні гвардійці здобули неоціненний практичний досвід, який стане в пригоді у подальшому навчанні. Безпосередня участь у виконанні поставлених службово-бойових завдань, таких як контроль і облік особового складу, патрулювання, участь у розшукових заходах, несення вартової служби, організація і проведення планових заходів дають запас необхідних знань і розуміння напрямку розвитку для кожного вихованця НА НГУ.

Згідно з доброю традицією, під час стажування у військових частинах Центрального ОТО курсанти 2 курсу Національної академії Національної гвардії України знайомилися з визначними місцями, історичними пам’ятками, мистецькою і культурною спадщиною регіону. Відвідували музеї, виставки і концерти. Адже для майбутніх офіцерів Національної гвардії України головне – всебічний розвиток, і як військового професіонала і водночас як сучасну, свідому людину з високим рівнем освіти у всіх життєвих сферах.

 

У військовій частині 3033 Південного ОТО також підбили підсумки стажування курсантів. Для 20-ти курсантів 2-го року навчання були створені оптимальні умови праці для того, щоб майбутні офіцери закріпили на практиці набуті у військовому виші теоретичні знання та отримали досвід проходження служби на посадах, згідно з обраними спеціальностями.

 

 

Своїми враженнями про повсякденну роботу у військовій частині 3033 та власне бачення свого майбутнього в лавах Національної гвардії України поділився курсант 3-го курсу факультету логістики молодший сержант Владислав Мелешко:

 

«Три тижні пролетіли непомітно. Всі ми виконували обов’язки за посадами командирів відділення, брали участь в тактичних навчаннях рот — бойових стрільбах, виконували службові завдання з охорони громадського порядку. Це дуже цікавий та насичений період. Хотів би проходити військову службу за обраним фахом у цій частині, але потрібно ще набиратись досвіду та знань в Академії, бо керівна посада – це велика відповідальність».

 

Вчора, курсанти проходили захист результатів стажування, де за перевіркою звітних документів та їх виступів, всі хлопці отримали позитивні оцінки. За сумлінне виконання службових обов’язків і проявлену старанність, загальний керівник стажування полковник Андрій Полтавський нагородив майбутніх офіцерів подяками й грамотами.

 

Після підбиття підсумків стажування, курсанти відвідали найбільший приватний музей в Україні «Фаєтон», в якому знаходиться більш ніж 250 одиниць  техніки. Відвідувачам були представлені рідкісні, дослідні екземпляри авто і мототехніки, зброї, військової та службової техніки різних «часів і народів».

 

Хлопці з добрими враженнями про своє перше стажування вже незабаром повернуться до Академії, де на них чекає нелегкий шлях становлення від курсанта, до справжнього професіонала своєї справи – офіцера Національної гвардії України.

 

За інформацією з військових частин