НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Як вчасно і правильно невирішений внутрішній конфлікт у військовому колективі може стати причиною пильної уваги ЗМІ та суспільства?

Ці питання обговорювали курсанти командно-штабного факультету з представниками засобів масової інформації під час практичних занять.

«Ми намагалися в першу чергу розповісти майбутнім офіцерам про те, наскільки важливо не приховувати конфлікти, а намагатися розв’язати їх всередині колективу. Жодним чином не треба ховатися від суспільства, треба бути щирими і відвертими з українцями, які потребують захисту від захисників, – розповідає головний редактор новин харківської філії Суспільного В’ячеслав Мавричев. – Я бачу, що майбутні офіцери хочуть зрозуміти конкретні, практичні відповіді, як їм поводитися у тій чи іншій ситуації – і це круто».

 

Упродовж заняття В’ячеслав Мавричев показав гвардійцям кілька сюжетів новин, які ілюструють конфлікті ситуації, які варто було б розв’язувати ще до втручання журналістів.

 Гвардійці подивилися декілька журналістських розслідувань, які демонструють, що жодним чином не вдасться приховати внутрішній конфлікт, бо його помітять.

Курсантів цікавило, як саме працюють журналісти, яку інформацію вони найчастіше хочуть отримати від військових та як цю інформацію краще надати, щоб співпраця між Нацгвардією та журналістами була якісною.

Натомість, тележурналіст, тренер курсів зі стратегічних комунікацій та журналістики Ірина Баришевська провела практичну гру, яка показала, як реальний випадок з внутрішнім конфліктом усередині колективу може вплинути на формування громадської думки.

 

«Військовослужбовці зрозуміли, як поведінка кожного з нас може вплинути на розвиток подій і на формування громадської думки. Тобто це тема дуже сучасна, коли саме робота з підрозділами колективу впливає і на персональне просування і на просування самої структури, якою є Нацгвардія. Вона має відношення до репутації держави в цілому», – каже  Ірина Баришевська.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ