НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Як показують реалії життя, практична підготовка майбутніх офіцерів є важливою складовою навчання. Вона здійснюється з метою закріплення теоретичних знань, які курсанти отримують проходячи курс відповідно до своєї спеціальності.

Впродовж двох тижнів курсанти першого року навчання факультету Телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікації та інформатизації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» опановували специфіку посади командирів відділень в патрульних підрозділах частини.

«Дуже цікаво було вперше потрапити до військової частини з досвідченими бійцями. Вважаю, що на посаді командира відділення набула певних лідерських якостей, значно підвищила теоретичні знання в плані ведення документації, роботи з особовим складом та як організувати дозвілля для свого відділення», – поділилась своїми думками курсантка Світлана Маленко.

Протягом всієї практики кожен відпрацьовував індивідуальне завдання, тематика якого відповідає напрямку службово-бойової діяльності військової частини та по завершенню отримав грамоту за сумлінне ставлення до виконання завдань.

Отже, процес підготовки справжніх професіоналів своєї справи, здатних керувати підлеглим особовим складом має відбуватися в поєднанні технологій, теоретичної та практичної підготовки, кінцевий результат якої зосереджений на вмінні застосовувати набуті знання, уміння і навички в нестандартних ситуаціях конкретних обставин і умовах організації роботи з особовим складом підрозділу.

Діана Крайнова