НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

 

У спортивному клубі YOD відбувся благодійний спортивний захід. Захід відбувся за ініціативи депутата Харківської міської ради Анастасії Федорик.

 

Від Академії Нацгвардії участь у заході взяли 30 курсантів командно-штабного факультету та заступник начальника кафедри фізичної підготовки і спорту підполковник Артем Турчинов.

 

Упродовж заходу тренери спортивного клубу YOD провели майстер-класи та змагання з курсантами з таких видів спорту, як змішані єдиноборства, кросфіт, гімнастика та стретчинг.

 

Я отримав справжнє задоволення. До того ж, такі змагання – це чергова нагода переконатися у власних можливостях. Змагатися довелося із призерами всеукраїнських змагань та олімпійськими чемпіонами. І це дуже хвилююче», – зазначив курсант командно-штабного факультету Ігор Дідусь.

 

Хлопці тренувалися з професійними тренерами команд «MMA YOD» та «Cross Fit». Крім того, змагання з курсантами зі змішаних єдиноборств провів український боєць в UFC Денис Бондар. Він провів у змішаних єдиноборствах 16 боїв, здобувши 14 перемог і є єдиним на даний момент представником України в UFC серед чоловіків.

 

 

 

 

 

Зазначимо, вже невдовзі відбудеться наступний спортивно-благодійний захід за участю курсантів Академії. Змагання з легкоатлетичного кросу пройдуть в центральному парку культури та відпочинку імені М. Горького та проведуть їх тренери з різних спортивних клубів Харкова.

 

 

 

Завдяки таким ініціаторам, курсанти можуть у вихідний день змінити повсякденну обстановку та позайматися вдосталь спортом. Курсанти мали змогу поспілкуватися з тренерами, які мають вагомий досвід у спортивній кар’єрі з різних видів спорту. Гвардійці отримали заряд емоцій та спортивно відпочили. Такий захід мотивував курсантів до здорового способу життя та ще більше займатися спортом», – розповідає підполковник Артем Турчинов.

 

Хлопці тренувалися з професійними бійцями команд «MMA YOD» та «Cross Fit». Крім того, отримали корисні поради від найкращих тренерів міста і просто круто провели час. Мені приємно бачити людей у формі, які фізично розвинені та мають бажання самовдосконалюватися», – підсумувала Анастасія Федорик.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ