НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Курсанти командно-штабного факультету відвідали дітлахів Обласного спеціалізованого будинку дитини «Зелений гай».

Дотримуючись карантинних норм курсанти подарували малечі дитячого будинку різноманітні іграшки, розвиваючі ігри, набори з солодощами, фрукти та інші необхідні речі.

«Малеча закладу із радістю чекає таких зустрічей, оскільки вони дарують нові можливості спілкування, безліч позитивних емоцій. Дуже приємно бачити їх усміхнені обличчя та радісні очі. Саме це є головною винагородою для нас. Дуже хочеться, щоб дітки були щасливі, адже кожна дитина на це заслуговує», – зазначила курсантка Ольга Бугай.

За словами заступника начальника командно-штабного факультету по роботі з особовим складом полковника Сергія Волошко, посильна допомога тим, хто її потребує – громадянський обов’язок кожної свідомої людини та незаперечний обов’язок кожного військового правоохоронця.

У свою чергу курсанти гуманітарного факультету відвідали Харківський обласний спеціалізований будинок дитини «Гіппократ». Для будинку дитини гвардійці придбали пилосос та дитяче харчування. Зараз тут проживають вісімнадцять дітей.

Через карантинні обмеження курсанти не змогли провести час з малечою, але передати подарунки курсанти змогли. Загалом військовослужбовці Академії піклуються за цим дитячим закладом протягом 10 років.

Керівники дитячих будинків відмічають, що подібні зустрічі наповнені радістю, теплом та додають впевненості в тому, що військовослужбовці Академії Нацгвардії небайдужі до підростаючого покоління нашої держави та не на словах беруть участь у духовній та матеріальній підтримці малечі.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ