НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На Вишгородщині завершився спеціальний збір з кулеметниками Північного об’єднання. Мета заходів полягала у вивченні порядку організації та підготовки кулеметників до виконання завдань за призначенням і тактики дій у різних видах бою на місцевості.

Виконанню вправ навчальних стрільб передувала ретельна теоретична підготовка. Гвардійці вивчали  тактику дій кулеметника у різних умовах бою. Навчались правильно обирати позицію та здійснювати заходи щодо її підготовки, а саме: обладнанню та маскуванню.

Також багато уваги було присвячено роботі за різними сценаріями бойової обстановки, у тому числі і надання домедичної допомоги при пораненнях. Військовослужбовці відпрацьовували дії у складі штатних підрозділів, як під час оборони, так і під час наступу.

 «Під час зборів з нами постійно працювали досвідчені інструктори, які передавали нам свої знання та навички. Така підготовка є дуже корисною для нас. Оскільки роль кулеметника у бойовій обстановці надзвичайно висока», – ділиться враженнями старший солдат Ігор Міненко.

Підсумковим результатом зборової підготовки стало виконання навчальних вправ стрільб з кулемету Калашникова, в тому числі зі спеціального броньованого автомобіля, а також з крупнокаліберного кулемету НСВ по цілям, що з’являються та рухаються.

«Гвардійці проявили неабиякий хист до отримання нових знань. Саме під час відпрацювання навчальних стрільб військовослужбовці відзначились в кращий бік. Більшість мішеней було вражено», – розповідає капітан Богдан Карватко.

В результаті спеціального збору військовослужбовці успішно виконали та впорались з усіма поставленими завданнями, в ході яких вони отримали неоціненний практичний досвід.

Відділення інформації і комунікації військової частини 3027