НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Лейтенант Любов Дьоміна проходить службу у патрульному підрозділі на посаді заступника командира роти по роботі з особовим складом.
На військову службу Любов прийшла ще у вересні 2015-го року та була діловодом патрульного батальйону.

«Я бачила офіцерів, які разом зі мною проходили військову службу, і я також хотіла випробувати свої сили, керувати особовим складом, виконувати завдання за призначенням», – розповідає дівчина. Після вступу до Національної академії Національної гвардії України навчалася на філологічному факультеті. Після навчання здобула ступінь бакалавра, а потім і магістра, за спеціальністюлінгвістичне забезпечення військ сил”. На 5-му році навчання була команидром відділення і в моєму підпорядкуванні були як дівчата, так і хлопці. З ними було цікаво працювати, кожен зі своїм характером та до кожного потрібно мати підхід», – згадує офіцер.

«Я розуміла що відповідаю не тільки за свої вчинки, а ще й за іншихкерую, ставлю різні індивідуальні завданнянавчаю їх, тому стала більш відповідальною та сильною характером, адже командувати чоловіками-військовослужбовцями не так легко. Зараз я керуюсь тими рисами, які набула і під час навчання, й вже під час служби у підрозділіНеобіхдно точно і правильно чути своїх підлеглихдопомагати вирішувати їх соціально-побутові питанняпідтримуватиінформуватинацілювати на непорушення військової дисципліни», – говорить Любов.

Окрім цього, лейтенант Дьоміна виконує й завдання з охорони громадського порядку. Спочатку дівчина пройшла стажування, а потім приступила до несення служби у якості чергового військових нарядів.

«Коли вперше я заступила як чергова військових нарядів, то ретельно готувала свій особовий склад, аби бути впевненоющо всі знають обов’язки та будуть діяти згідно керівних документів. Я була спокійноющо під час спілкування з громадянами конфліктних ситуацій не виникатиме, але все одно постійно перевіряла військові наряди та контролювала порядок несення служби», – ділиться Любов.

«Багато людей і досі вважаютьщо робота жінки це лише дімсім’я і домашні клопоти. Так виникають стереотипиРаніше жінокякі займають керівні посади, практично не було. Ми думаємо по-іншомупідходимо до виконання поставлених завдань з іншої сторони та завжди знайдемо потрібні слова, аби мотивувати та підтримати підлеглий особовий склад», – вважає офіцер.

Група інформації і комунікації військової частини 3011