НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Бабуся забила на сполох першою, потім підключилися батьки: дівчина пішла на заняття з англійської мови та не повернулася у визначений час. І вже близько 17.00 того ж дня, на службовий планшет військового наряду надійшло повідомлення про зниклу 10-річну кропивничанку.

Патруль одразу ж вирушив на пошуки зниклої. Шукали за вказаними прикметами та у місцях, де могла знаходитись дівчина; обійшли та об’їхали кілька районів Кропивницького.

О 20.15 у районі вулиці Шевченка, гвардійський автопатруль знайшов зниклу дитину. Вона сама блукала вулицями та не виходила на зв’язок із рідними більше 5-и годин. Дівчинка розповіла, що розрядився мобільний телефон і вона заблукала, бо не знала місцевості.

«Ми поговорили з неповнолітньою дівчинкою, пояснили, що тримати зв’язок із рідними потрібно у її віці обов’язково. Після кількох годин блукання дитина змерзла. Заходила грітись у торговий центр, потім знову виходила на вулицю. Поки чекали на слідчо-оперативну групу, ми пригостили її гарячим чаєм, щоб дитина зігрілась. А ще поговорили з рідними, щоб  у подальшому не залишали дитину у незнайомих для неї місцях, – говорить штаб-сержант Максим Новицький. – Протягом нашої служби ми бачили різні випадки. Добре, що цього разу дитина знайшлась – живою та неушкодженою».

Група інформації та комунікації Центрального ТУ