НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Щодня чиєсь життя залежить від наявності запасів необхідної крові або її компонентів, тому офіцери, військові строкової та контрактної служби миколаївської військової частини 3039 вже вкотре стали донорами.

«Я здаю кров вперше, але вважаю, що бути донором це дуже почесно. Я розумію, що роблю добру справу, а моя кров зможе когось врятувати. Тому, як тільки ми дізналися про те, що є можливість долучитися до такої благородної справи не гаючи часу записалися до списків донорів», – говорить військовослужбовець строкової військової служби старший солдат Олександр Денисюк.

Процедура була організована для важкохворих дітей, які знаходяться у дитячому онкологічному відділенні, зрозуміло, із дотриманням усіх карантинних вимог.

«Перед Новорічними святами  коридори станції переливання крові опустіли і якщо раніше тут щодня приймали десятки людей, то нині – їх одиниці. Кожен день є  потреба в цих запасах, тому гвардійці не тільки в Миколаєві, а й по всій Україні долучаються до благодійної акції, щоб здати кров та її компоненти», – розповів офіцер групи інформації та комунікації капітан Дмитро Горбачик.

До речі, військовослужбовці частини не вперше стають донорами та беруть участь у благодійних акціях. В такій справі байдужих не буває, тому особовий склад військової частини 3039 завжди готовий допомогти.

Також бійці 11 бригади імені Михайла Грушевського взяли участь у черговій акції здачі донорської крові. Сам процес здачі відбувався із максимальним врахуванням карантинних заходів та можливостей Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.

Допомагати іншим – це обов’язок кожного свідомого громадянина. Життя багатьох хворих часто безпосередньо залежить від наявності крові, особливо в умовах карантину, коли кількість донорів значно скоротилася.

Дмитро Горбачик

Діана Крайнова