НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У районі проведення операції Об’єднаних сил пройшли урочисті заходи святкування 25-ї річниці прийняття Конституції України.

Дуже символічно, що урочистості пройшли у Краматорську – місті, яке стало обласним центром на час тимчасової окупації Донецька. Зараз владу і жителів міст розрізняють не лише прапори, а, в першу чергу, бачення і значення прав людини, визначених Конституцією.

Конституція для України – не лише основний закон, а й символ демократичності, верховенства права, євроінтеграційного курсу розвитку нашої держави. Вона визначає  права і свободи українців, вагомість понять поваги та гідності, недоторканості житла і права на свободу, думки та слова, територіальну цілісність та недоторканність кордонів.

З цієї нагоди у сквері імені Тараса Шевченка у Краматорську відбулися урочисті заходи, у яких взяли участь заступник Командувача ОС генерал-майор Віктор Ганущак, голова Донецької облдержадміністрації і водночас керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, заступник командувача Об’єднаних сил із питань застосування сил і засобів Національної гвардії України полковник Роман Козачонок, керівники Краматорської районної та міської адміністрацій, представники силових структур операції Об’єднаних сил та жителі міста.

Для присутніх виступили творчі колектив міста, а на площі Миру біля погруддя Тараса Шевченка було презентовано тематичнимі інформаційні стенди про становлення Українських Конституцій у різні історичні періоди.

Завершилися урочистості покладанням квітів до погруддя Тараса Шевченка.

Пресслужба угруповання НГУ ОС