НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З початку року спільні і самостійні військові патрулі Слов’янського полку з середи по неділю заступають на службу з охорони громадського порядку у Краматорську, Дружківці і Костянтинівці.

Центральна площа Краматорська – красиве, затишне місце, що приваблює дорослих та дітей прогулятися скверами, насолодитися прохолодою фонтану. Щоб нічого не заважало відпочинку громадян, на патрулювання тут заступають наряди Національної гвардії України.

«Головне наше завдання – безпека громадян, щоб вони відчували себе захищеними. Перед виходом на маршрут у відділі поліції кожного разу ми отримуємо інструктаж, відомості про обстановку у місті, а також орієнтування на осіб, які знаходяться в розшуку. Наразі, маємо завдання перевіряти осіб, в тому числі іноземців, щодо порядку дотримання правил перебування в Україні в рамках проведення операції «Мігрант», – говорить начальник військового патруля Сергій Ткаченко.

Лейтенант Костянтин Загоруйко проходить службу у патрульному батальйоні трохи більше року. Він заступає черговим військових нарядів – здійснює контроль за несенням служби патрульними. Незважаючи на нетривалий термін своєї служби, затримував представників незаконних збройних формувань, знаходив муляж вибухового пристрою. Зізнається, що уважність і пильність на службі – понад усе.

«У складі військових нарядів маємо автопатруль, це додає нам мобільності. Ми можемо швидко відреагувати на сигнали, які можемо отримати від патрульних. Крім того, маємо свій маршрут патрулювання. В ході несення служби в зоні нашої уваги особи, що знаходяться в розшуку, підозрілі громадяни, які дивно поводяться при зустрічі з патрулем», – говорить Костянтин Загоруйко. 

Зазначимо, що військовими нарядами в ході служби було припинено 7 кримінальних та 52 адміністративних правопорушення, виявлені боєприпаси та заборонені речовини.

Пресслужба Національної гвардії України в ООС