НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

4 серпня знімальна група телекомпанії PTV (Poltavske.TV)  приєдналась до патрулювання гвардійцями вулиць Полтави.

Під час патрулювання військові наряди разом з журналістами взяли участь у забезпеченні громадського порядку та задокументували декілька подій, з якими військовослужбовці Національної гвардії України стикаються щодня.

Так під час зйомки та бесіди з черговим військових нарядів інтерв’ювання перервали терміновим викликом. Громадянка стала жертвою крадіжки та звернулась до найближчого патруля, який перебував на маршруті. Оперативними діями гвардійців зловмисника було затримано неподалік від місця злочину. Злочинця було передано співробітникам поліції, а вдячна громадянка отримала назад свої речі.

Також в одному з районів міста було виявлено двох чоловіків, які намагались сховатись в нелюдному місці за гаражами та вживати речовини схожі на наркотичні засоби. Отримані речовини через систему «закладок» та координування в інтернет-месенджерах юнаки самостійно виклали гвардійцям разом зі складним ножем, але під світлом камер оператора почали поводитися агресивно і навіть намагались втекти.

Подібний захід під умовною назвою «Один день з патрулем Національної гвардії» був висвітлений в телепередачі «Наголос» на PTV та позитивно впливає на імідж гвардійців у суспільстві, перш за все інформуванням громадян про свою діяльність на території Полтави.

Як зазначив військовослужбовець патрульної роти військової частини 3052 молодший сержант Сергій Левченко: «Коли йшов на контракт в НГУ, знав, чим ми будемо займатись, тому сприймаю такі епізоди цілком спокійно та об’єктивно, адже наша присутність на вулицях Полтави дозволяє бути спокійним за правопорядок та неухильність від затримання і подальшого законного покарання злодіїв».

молодший лейтенант Артем БАРХАН