НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці Національної гвардії України взяли участь у зустрічі з представниками Консультативної місії ЄС, яка відбулась у Сєвєродонецьку.

Учасники зустрічі сконцентрували свою увагу саме на питаннях громадської безпеки. Зокрема, специфічних умовах для регіону, який потерпає від російської агресії. Вичерпну інформацію з цих питань іноземним колегам надав заступник командира 15-го Слов’янського полку зі служби та офіцер (з міжнародного співробітництва) родів військ і служб Східного територіального управління.

«Співробітництво з Консультативною місією Європейського Союзу надасть можливість військовослужбовцям НГУ не тільки отримувати цінний досвід країн Європи у сфері охорони громадського порядку, а також – ділитися нашими власними ідеями та досвідом. Це означає, що таке співробітництво є взаємовигідним для усіх сторін, адже у кожного є можливість отримати нові знання. Враховуючи, що Україна прагне максимально наблизитися до європейських стандартів, я вважаю, що це прекрасна нагода досягти єдності та взаєморозуміння між нашими моделями охорони громадського порядку», – офіцер (з міжнародного співробітництва) родів військ і служб Східного ТУ НГУ Вікторія Калашник.

«Ця зустріч присвячена ознайомленню з особливостями роботи Нацгвардії в регіоні. До Луганської області ми прибули для отримання базової інформації щодо специфіки діяльності правоохоронних органів у регіоні. Мета візиту – налагодження контактів з усіма партнерами, які забезпечують правопорядок і безпеку на цій території. Ми віримо, що спільними зусиллями всіх причетних партнерів можна побудувати безпеку в громадах регіону. І Національна гвардія України є ключовим гравцем у цій сфері», – розповів радник з питань належного врядування та управління людськими ресурсами Харківського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Ове Уруп-Мадсен (Данія).

Представники Консультативної місії ЄС запевнили, що залишилися задоволені зустріччю та бажають розвивати співпрацю у сфері питань безпеки у регіоні.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ НГУ,

фото Нікіти Тафійчука