НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, що на Київщині, відбулась робоча зустріч відділення інформації та комунікації Центру з представниками офісу зв’язків з громадськістю Оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні.

Метою зустрічі комунікаційних підрозділів операції «UNIFIER» та Міжнародного центру Національної гвардії стало налагодження довготривалої співпраці з ціллю подальшого обміну інформацією, фото та відео матеріалами, а також розширення взаємодії між двома сторонами.

У форматі обміну досвідом гвардійці продемонстрували канадським колегам відеоролики власного виробництва та обговорили використання сучасних технологій у розповсюдженні інформації у соціальних мережах.

«Ми впевнені, що налагодження робочих стосунків між двома групами допоможе Оперативно-тактичній групі-Україна досягти ефективного комунікативного ефекту та збільшити чисельність цільової аудиторії з канадської та української сторони. До того ж ми сподіваємося налагодити співпрацю з офіцерами інформації та комунікації у тренувальних центрах по всій країні заради спільного запобігання пропаганді та викривленій інформації шляхом висвітлення результатів співпраці між Збройними силами Канади та силовими структурами України», – сказала офіцер зі зв’язків з громадськістю Оперативно-тактичної групи-Україна лейтенант Бріджіт Ван Генде,

Під час візиту, також, гвардійці ознайомили канадських колег з історією створення Міжнародного центру та розвитку співробітництва з представниками операції «UNIFIER» і його досягненнями у підготовці підрозділів Національної гвардії України та інших силових структур України.

У ході брифінгу були окреслені основні напрямки розширення співпраці між комунікаційними підрозділами операції «UNIFIER» та Міжнародного центру НГУ та обговорені плани спільних проєктів на найближчий час.

«Наші спільні проєкти мають на меті висвітлення спільної роботи та прогресу, якого досягли Збройні сили Канади та силові структури України з 2015 року. Ми хочемо це зробити через підготовку персональних історій українських та канадських військовослужбовців, а також поінформувати громадськість про результати індивідуальної та колективної підготовки», – зазначила у завершенні зустрічі офіцер зі зв’язків з громадськістю Оперативно-тактичної групи-Україна лейтенант Бріджіт Ван Генде.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ