НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

01 липня одразу дві військові частини Південного оперативно-територіального об’єднання відзначають своє 29-річчя, а саме, військова частина 3003 (Південне Одеське територіальне управління Національної гвардії України) та військова частина 3026, що розташована у м. Запоріжжя.

З нагоди цієї визначної дати начальник Південного Одеського територіального управління генерал-майор Олег Підлубний привітав особовий склад одеської військової частини: «Cьогодні ми з вами відзначаємо 29-ту річницю Дня створення нашої військової частини 3003, особовий склад якої попри всілякі труднощі сьогодення сумлінно виконує свій військовий обов’язок, проявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність і відвагу».

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника управління – начальника штабу полковник Борис Пипко зачитав поздоровлення від Командувача Національної гвардії України. Особовий склад військової частини з нагоди свята отримали грамоти та подяки.

У той самий час урочистості пройшли на плацу військової частини 3026. На захід завітало багато поважних гостей та представників від державних органів влади.

З вітальним словом до гвардійців звернувся командир військової частини полковник Сергій Щербина.

Незабутню атмосферу та піднесеність духу під час проведення урочистих заходів надало музичне супроводження військового оркестру 23 окремої бригади ОГП «Хортиця» НГУ.

Також у військовій частині було організовано день відкритих дверей, який залюбки відвідали школярі. Діти мали змогу переглянути зразки військової техніки та новітнє озброєння, яке щодня використовується гвардійцями під час несення служби.

Після урочистих заходів присутніх зі святом привітали творчі колективи. Запальні танці та гучні пісні нікого не залишили байдужими та подарували присутніх. Військовослужбовці, в свою чергу, подякували за концертну програму виконавцям шквалом оплесків.

Група інформації і комунікації Південного ОТО