НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, 28 квітня, у військовій частині 3057 відбувся урочистий ритуал прощання командира 12 бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького Національної гвардії України з бойовим прапором частини.

Полковник Олександр Крячко очолив військову частину 3057 на межі 2014-2015 років, в один з найважчих періодів російсько-української війни. Саме тоді йшло формування частини, до складу якої увійшли підрозділи військової частини 3037, окремого загону спеціального призначення «Азов», а також батальйон спеціального призначення «Донбас».

У досить короткий термін командирові вдалося створити згуртований і боєздатний військовий підрозділ, який став одним із найкращих у Національній гвардії України.

Під командування підполковника Крячко особовий склад частини безперервно брав участь в Антитерористичній операції і продовжує виконувати службово-бойові завдання у складі Об’єднаних сил.

Під час заходу полковник Олександр Крячко звернувся до особового складу частини: «Хочу подякувати всьому особовому складу за сумлінну спільну службу! Можу сказати, що скільки б не було гарних військових колективів, все ж таки, колектив військової частини 3057, без сумніву – найкращий з них. Найкращий, тому що ми з вами закарбовані вогнем і війною! Бажаю вам не зупинятись на досягнутому та примножувати наші здобутки! Успіхів у службі, витримки і благополуччя вашим родинам. Цінуйте і бережіть один одного і гідно виконуйте свій військовий обов’язок».

Після закінчення ритуалу прощання, особовий склад військової частини 3057, у свою чергу висловив слова вдячності командиру за плідну співпрацю, за виважені командирські рішення, професіоналізм, самовіддачу, мудрість та довіру до них.

Вадим Вигінний