НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом трьох днів в місті Калинівка Вінницької області, проходив чемпіонат з мініфутболу серед військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Нагадаємо, що у змаганнях брали участь десять команд та понад сто учасників зі Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Вінниці, Вараша, Нетішина, та команда з Калинівки.

Команди були поділені на дві групи. До першої входили полки та бригади, а до другої – батальйони прямого підпорядкування Західного ОТО.

Протягом змагань на ігрових майданчиках вирували пристрасті, адже кожна команда мала бажання досягти якнайкращого результату. Напруженою була боротьба за перші місця між командами військової частини 3028 (м.Калинівка) та 4114 (м.Львів), а також військовою частиною 3053 (м.Хмельницький) й 3043 (м.Нетішин).

«Чемпіонат був дуже цікавий та насичений. Видно було, що усі гравці готувались, гідним суперником виявилась команда військової частини 4114. Щодо нас, то ми зайняли друге місце, але це через те, що наша команда на наступному тижні грає в кубку Захисника України, тому ми вирішили поберегти сили», – розповів воротар ФК «Ягуар» Олександр Безживотний.

За результатами змагань перші місця посіли команди військових частин 4114 та 3053, відповідно визначених груп.

«Боротьба була запекла. Усі команди готувались і показали гідний результат на чемпіонаті. Дякую усім за гарну гру. Вітаю переможців!», – звернувся з привітальними словами Начальник Західного територіального управління Національної гвардії генерал-лейтенант Олександр Набок.

Під час церемонії кращих гравців та команди-призерів було нагороджено грамотами та кубками. Чемпіонам додатково подарували футбольні м’ячі.

Кращі ж гравці будуть представляти збірну команди Західного ОТО на чемпіонаті Національної гвардії України.

Микола Коваль

У Харкові завершився Чемпіонат Східного ОТО Національної гвардії України з мініфутболу. У ньому взяли участь команди 15-го Слов’янського полку, 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького (м. Маріуполь), 5-ї Слобожанської бригади та 3-ї бригади оперативного призначення, військових частин 3051 (м. Суми), 2276 (м. Охтирка) та 3022 (м. Шостка).

«Моя команда зайняла перше місце. Грали чудово, налаштувались на гру. Показали гарний футбол. З Будь-яким суперником було важко грати, бо ми за день провели шість ігор. Втома таки давалася взнаки», – розповів гравець команди військової частини 3035 Кривенко Євген, який протягом турніру забив сім голів.

Власне, остаточно, лідерство двох команд з Донеччини і однієї з Харкова показали ігри фіналу та півфіналу: у матчі за перше місце зійшлися команди військових частин 3035 та 3057. Гра закінчилась з рахунком 3:0 на користь слов’янських бійців. Матч за третє місце між військовими частинами 3017 та 3005 завершився рахунком 2:3 на користь останніх.

«Ми намагалися виграти перше місце, але трохи не вдалося. Зайняли друге місце – поступились нашим побратимам зі Слов’янська. Також непроста гра була з командою військової частини 3017. Грали у півфіналі, били пенальті, було дуже тяжко», – розповів капітан команди військової частини 3057 Олександр Шлеков.

За словами начальника фізичної підготовки і спорту Східного територіального управління підполковника Віталія Бухарінова за результатами чемпіонату Східного оперативно-територіального об’єднання з мініфутболу на найкращих гравців чекають збори. З них буде сформована команда, яка тренуватиметься протягом місяця. Після цього збірна команда Східного оперативно-територіального управління поїде на чемпіонат Національної гвардії з мініфутболу до Києва.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ НГУ

11 та 12 серпня у Центрі дозвілля «Портовик» міста Ізмаїл пройшли змагання на першість Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України з футзалу.

«За першість змагалися команди з Одеси (2 команди), Запоріжжя (3 команди), Миколаєва, Южноукраїнська, Херсона та Ізмаїла. Для військової частини 3058 ці змагання є дуже важливими та визначними. Адже Ізмаїл приймає у себе спортсменів з багатьох українських міст. Змагання були досить цікавими та запеклими. Багато спортсменів мають великий спортивний потенціал, деякі з них є учасниками АТО. Перемога, яку сьогодні здобули команди є об’єктивною та заслуженою», – зауважив головний суддя змагань – начальник фізичної підготовки і спорту територіального управління підполковник Сергій Судець.

За футбольними матчами нацгвардійців спостерігали заступник міського Голови міста Ізмаїл Сергій Баткілін та Президент федерації футболу міста  Геннадій Поліда.

За результатами змагань з першості Південного ОТО Національної гвардії України з футзалу у першій групі (серед бригад) 1 місце посіла команда військової частини 3033 (місто Запоріжжя). У другій групі (серед батальйонів)1 місце посіла команда військової частини 3044 (місто Южноукраїнськ). Також були визначені переможці у таких номінаціях, як «кращий гравець», «кращий голкіпер», «кращий бомбардир».

Одеська обласна футбольна асоціація нагородила кожну військову частину футбольним м’ячем. Переможці змагань отримали кубки, медалі та цінні подарунки.

«Учасники змагань ще раз довели, що спорт для військовослужбовців Національної гвардії  України є необхідним та пріоритетним. Ми й надалі будемо нарощувати свій спортивний потенціал», – зазначив начальник фізичної підготовки і спорту військової частини 3058 старший лейтенант Ігор Єманов.