НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

27 травня у Головному управління Національної гвардії України ревакцинувалися понад 100 військовослужбовців. Це друга доза вакцини CoronaVac, яка вводиться через 28 днів з дати вакцинації для завершення повного курсу вакцинації.

Перед ревакцинацією військовослужбовці заповнюють необхідні документи. Лікарі проводять температурний контроль, оглядають гвардійців. Після введення вакцини військовослужбовці протягом 30 хвилин знаходяться під наглядом лікаря, після чого, за відсутності побічних реакцій, повертаються до виконання службово-бойових завдань.

На сьогодні стан здоров’я та самопочуття після вакцинації добрі у всього особового складу Нацгвардії, які пройшли вакцинацію від COVID-19.

Нагадаємо: Вакцинація від COVID-19 є добровільною і в Національній гвардії України почалась у березні 2021 року. Здійснюють її мобільними бригадами закладів охорони здоров’я МВС та МОЗ України. Імунізація проводиться у виїзному режимі в спеціально організованих тимчасових пунктах щеплення за місцем дислокації.

Пресслужба НГУ