НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Головному управлінні Національної гвардії України відбулась робоча зустріч командувача Національної гвардії України з командувачем Національної гвардії Грузії бригадним генералом Романом Джохадзе.

 

 

У зустрічі також взяв участь аташе з питань оборони Посольства Грузії в Україні бригадний генерал Леван Гамкрелідзе, колишній командувач Національної гвардії Грузії, який очолював формування з 2012 року по 2017 рік.

 

На початку зустрічі очільники вшанували пам’ять Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького покладанням квітів та хвилиною мовчання. Генерал-полковник Микола Балан та грузинська делегація відвідали Центральний музей Головного управління, де гостей ознайомили з визначними подіями з історії НГУ.

 

 

«Перш за все, я хочу висловити вдячність Уряду Грузії за підтримку, яка була надана Україні в складні часи, починаючи з 2015 року та продовжується дотепер. Особливої уваги варта проведена реабілітація військовослужбовців НГУ в медико-психологічних центрах Міністерства оборони Грузії», – зауважив генерал-полковник Микола Балан.

 

Сторони обговорили питання співробітництва та відзначили необхідність обміну досвідом у сфері планування заходів підготовки, оцінки готовності підрозділів до виконання завдань за призначенням, підготовки сержантського складу, інструкторів та резервістів.

 

Командувач НГУ висловив зацікавленість щодо навчання українських гвардійців у Сачхерській школі гірської підготовки, яка є тренувальним та навчальним центром в рамках Програми НАТО «Партнерство заради миру» (PfP). А також у Школі підготовки сержантів, що в місті Коджорі (Грузія).

 

За словами командувача Нацгвардії України, українська сторона націлена на поновлення заходів реабілітації для гвардійців та членів їх сімей.

 

 

Бригадний генерал Роман Джохадзе запросив генерал-полковника Миколу Балана відвідати Національну гвардію Грузії та ознайомитися з прогресом у реформуванні.

 

Сторони підтвердили зацікавленість надалі розширювати співпрацю.

 

Пресслужба НГУ