НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

27 жовтня командування Національної гвардії України взяло участь у засіданні Вищої Ради директорів та командувачів структур-членів Міжнародної асоціації сил жандармерії та поліції у статусі військової установи FIEP. У зв’язку із поширенням гострої респіраторної вірусної хвороби COVID-19 Саміт проходив в режимі відеоконференції.

Під час Саміту відбулась передача головування від Королівської жандармерії Марокко до Національної Республіканської гвардії Португалії.  

Командувач Королівської жандармерії Марокко генерал-лейтенант Мохамед Хараму під час своєї промови подякував усім структурам, що входять до складу Асоціації за рішучість та стійкість, а також за непохитне бажання працювати пліч-о-пліч попри спалах пандемії COVID-19. Також він наголосив на важливості існування та подальшого розвитку Асоціації, враховуючи зміни, які відбуваються у всьому світі і як наслідок, несуть разом із собою все нові виклики для суспільства.

Своєю чергою, командувач Республіканської національної гвардії Португалії генерал-лейтенант Руї Мануель Карлос Клеро відзначив діяльність Королівської жандармерії Марокко як головуючої структури у Президії в період з 2019 по 2021 рік (головування у Президії Асоціації Королівської жандармерії Марокко було продовжене за згодою усіх структур-учасниць, оскільки пандемія COVID-19 внесла свої корективи щодо графіка проведення запланованих заходів), а також нагадав усім присутнім на Саміті про усі зміни, які відбулись з початку пандемії та зміни, які були необхідними для внесення до Статуту Асоціації.

Наприкінці Саміту командувач Республіканської національної гвардії Португалії побажав усім структурам натхнення та стійкості духу, та висловив свої сподівання на те, що представники усіх структур-членів вже незабаром зможуть проводити робочі зустрічі та обмінюватись досвідом наочно, а не у форматі відеоконференції.

Нагадаємо, четвертий рік поспіль Національна гвардія України є повноправним членом Міжнародної Асоціації сил жандармерії та поліції у статусі військової установи FIEP і постійно бере участь у роботі Комісій, робочих груп та інших заходах у рамках діяльності Асоціації FIEP. Зокрема представники НГУ беруть участь у засіданнях Комісій «Міжнародні справи», «Новітні технології та логістика», «Організація службової діяльності», «Людські ресурси» та щорічному Саміті директорів та командувачів структур-членів Асоціації.

Пресслужба НГУ