НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

26 березня 2021 року у штабі угруповання операції Об’єднаних сил, відбулися урочисті заходи з нагоди 7-Ї річниці з дня створення Національної гвардії України. Командувач Об’єднаних сил – генерал-лейтенант Володимир Кравченко привітав бійців Нацгвардії з 7 –ю річницею від дня створення Національної гвардії України.

 

 

«Ви чесно виконуєте свою місію. У жорстокому безкомпромісному протистоянні загартувалась принципово нова військова правоохоронна структура, в якій органічно поєднались та взаємно збагатились досвід, професіоналізм, компетентність військовослужбовців і самовіддана хоробрість», – наголосив командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

 

Також до бійців звернувся військовий капелан Євгеній Орда, який благословив військовослужбовців на ратну службу та подякував їм за їх самовідданість та відвагу.

 

З першого дня протистояння на сході України, військовослужбовці Національної гвардії України спільно із побратимами зі Збройних сил України з честю і гідністю виконують покладені на них завдання. Кожного дня воїни Нацгвардії захищають територіальну цілісність нашої країни та забезпечують безпеку громадян на лінії зіткнення. Їхня жертовність та самовіддача є ключовим фактором розбудови та реформування Національної гвардії України.

 

 

Слава воїнам Національної гвардії України!

Пресслужба угруповання НГУ ОС