НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Майже дві сотні резервістів та п’ятнадцять ліцеїстів, у межах проведення «Єдиного стрілецького дня», зібралися на полігоні військової частини 3072 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, що неподалік Івано-Франківська.

На заході був присутній командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан та голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Бойчук.

 

«Це навчання як теоретичне, так і отримання практичних навичок у стрільбі, в тактичній медицині, у долікарській допомозі, в інженерно-саперній справі, стабілізаційних діях, тобто на об’єктах: село, місто, блокпост, де можуть використовуватися військовослужбовці-резервісти за необхідності», – сказав Микола Балан.

З учасниками заходу під керівництвом інструкторів на семи локаціях проведені заняття з тактичної, вогневої, інженерної, медичної підготовки, військової топографії та зв’язку.

Також для військовослужбовців, які нещодавно поповнили ряди резервістів і раніше не служили у Збройних силах України, відбувся ритуал складання Військової присяги, де вони урочисто поклялись захищати українську державу, непохитно стояти на сторожі її свободи й незалежності.

Кращим резервістам командувач Нацгвардії України вручив подяки та грамоти.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ