НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Генерал-полковник Микола Балан взяв участь в урочистих заходах з нагоди випуску слухачів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася урочиста церемонія випуску слухачів. Диплом оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів отримали понад 700 випускників, з них 15 нацгвардійців.

На заході були присутні з привітаннями Президент України, представники керівного складу Міністерства оборони України, Збройних Сил України та Національної гвардії України.

Під час своєї промови Президент України Володимир Зеленський зазначив:

«Ми часто зустрічаємось з вами на фронті, на передовій, коли ви виконуєте свою важливу, важку, відповідальну роботу. І сьогодні особливо приємно бачити вас тут, в мирній теплій урочистій атмосфері. Я щиро вітаю кожного з вас з успішним завершенням навчання. Я радий, що сьогодні військо стає ще сильнішим завдяки вам – випускникам Національного університету оборони України імені Івана Черняховського».

Варто зазначити, що серед 730 випускників цього року 603 є учасниками бойових дій. Після офіційного відкриття урочистостей випускники, запрошені поважні особи, гості та особовий склад університету вшанували пам’ять Героїв-захисників України хвилиною мовчання, до пам’ятних стел Захиснику України, Героям України та випускникам університету різних років, які віддали свої життя, виконуючи військовий обов’язок, поклали квіти.

На завершення, випускники попрощалися з Бойовим прапором Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Пресслужба НГУ

фото Олексія Кушніра