НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Від неділі тривають святкування 930-річчя Дрогобича. Сьогодні, 21 вересня, в день народження міста, – на центральній площі стартували урочисті святкування. До Дрогобича прибули командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан, голова Асоціації міст України Віталій Кличко, депутатка Верховної Ради України Оксана Юринець, керівниця апарату Львівської облдержадміністрації Ірина Шурпяк, очільники Дрогобицької РДА та Трускавецької ТГ, делегації з міст-побратимів Битума та Нової Каховки.

«Сьогодні ми маємо честь приймати на нашій землі найдорожчих друзів. Від імені всіх дрогобичан я дякую нашим гостям, які не дивлячись на погану погоду, не дивлячись ні на що, приїхали, щоб розділити з нами радість Дня народження нашого міста», – наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Дрогобич сьогодні відзначає потрійне свято – День народження міста, Різдво Пресвятої Богородиці та День народження підрозділу Національної гвардії України, який дислокуватиметься в Дрогобичі, у відновлених приміщеннях військової частини 3002.

«Вихідці з Львівщини, і зокрема з Дрогобича, проявили себе як кращі воїни Нацгвардії, Збройних сил України, в тому числі у війні на сході України. Символічно, що День народження підрозділу Нацгвардії в Дрогобичі буде в один день з Днем міста Дрогобича», – наголосив командувач Нацгвардії України Микола Балан.

Гості привітали зі сцени Дрогобич та дрогобичан та побажали місту успіху та процвітання.

Перед сценою вишикувалась рота бійців Національної гвардії, в урочистих заходах залучено Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України. Концертна програма у виконанні заслужених артистів України, хореографічними номерами балету нікого з присутніх не залишили байдужим. Гучні оплески були найкращою винагородою для артистів за натхнену творчість.

На площі – розгорнули святковий ярмарок, а на вулиці Данила Галицького – гвардійці продемонстрували військову техніку.

Після офіційних виступів на сцені, гості, спільно з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою, попрямували на відкриття відновленої споруди для роти Нацгвардії, яка патрулює місто.

Пресслужба НГУ